SWISS-LINIGER PROCESSING © 2020
BY: ZAHARTOWANI.PL
BOK@ZAHARTOWANI.PL
+48 602-68-18-68

WWW.SWISSLINIGER.PL

ŁÓDZKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA
UL. WSCHODNIA 9,
99-300 KUTNO
NIP: 855-112-46-47

Polityka prywatności

O nas

Usługi

Dojazd

Copyright © 2020 by Zahartowani.pl, all rights reserved.

Szlifowanie szkła

Polerowanie szkła

Mycie szkła

Nanoszenie powłok

Wiercenie szkła

nie jest nam obce.

Widząc rosnące zapotrzebowanie rynku na usługi najwyższej jakości, postanowiliśmy wziąć sprawę w swoje ręce i otworzyliśmy własny zakład obróbki szkła płaskiego. Oferujemy przede wszystkim hartowanie szkła, a także inne działania w zakresie obrabiania go. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm, a także przystępne ceny, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy.
Nasza powierzchnia produkcyjno-magazynowa przekracza 3000 m2, a znajdujące się na jej terenie linie są zautomatyzowane, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko popełnienia błędu ludzkiego. To gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci mają różne wymagania. Z tego powodu dane szkło możemy także docinać, laminować, wiercić, szlifować i fazować. Wszystko po to, by klient otrzymał szkło w takiej postaci – kształcie, wielkości i wykończeniu - jakiej potrzebuje.

O NAS - czyli dlaczego zajmujemy się hartowaniem szkła.

Oferowane przez naszą firmę hartowanie szkła na pewno spełni Twoje oczekiwania. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że świat nieprzerwanie się rozwija. Z tego powodu wyposażyliśmy nasz zakład w najwyższej jakości maszyny, które uporają się nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Korzystamy z wysokiej jakości narzędzi do rozkroju szkła, a także obróbki skrawaniem CNC czy z pieca hartowniczego z układem konwekcji Proponowane przez naszą hartownię usługi dotyczą także działań przed samym hartowaniem - dysponujemy także urządzeniami myjącymi do szkła typu LOW-E.

W PROCESIE HARTOWANIA SZKŁA KORZYSTAMY Z NAJNOWSZYCH TECHNOLOGII.

W branży hartowania szkła jesteśmy od ponad 10 lat. Wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie w produkcji szkła hartowanego.

SZKŁO
HARTOWANE

nie jest nam obce.

SZKŁO HARTOWANE

nie jest nam obce

Pracujemy ze szkłem od Ponad 10 lat.

Używamy szkła renomowanych marek, takich jak Saint Gobain czy Pilkington.

PRACUJEMY ZE SZKŁEM
OD PONAD 10 LAT.

SZKŁO HARTOWANE

bok@zahartowani.pl

602-68-18-68