Warto zaznaczyć, że podchodzimy profesjonalnie i uczciwie do każdego, nawet najmniejszego zamówienia. Dbamy o zadowolenie i komfort naszych pracowników, dlatego udostępniliśmy do ich dyspozycji specjalny system składania zamówień on-line. Dzięki temu można zamówić konkretne produkty w odpowiedniej ilości bez potrzeby wychodzenia z domu, firmy, biura itp., co jest korzystne zwłaszcza dla mieszkańców i przedsiębiorców spoza Kutna np. z Łodzi czy Warszawy.

Profesjonalna obsługa każdego klienta.

W pełni zautomatyzowany park maszynowy i nowoczesne technologie nie zapewniałyby odpowiednich rezultatów pracy, gdyby nie nasz personel posiadający dużą wiedzę, umiejętności, kwalifikacje oraz doświadczenie. Posiadamy bardzo wielu pracowników, którzy stale przechodzą różne szkolenia i zapoznają się z nowoczesnymi technologiami produkcji oraz obróbki szkła hartowanego. Przekłada się to na wysoką jakość oraz trwałość produktów.

Nasi pracownicy przykładają uwagę do każdego szczegółu, jednocześnie pracując bardzo sprawnie. Pracujemy w trybie zmianowym przez 24 godziny dziennie, 5 dni w tygodniu. Dzięki temu bardzo szybko obsługujemy nawet wielkie zamówienia zlecone z Łodzi, obejmujące szkło hartowane i inne.

Szkło hartowane na wymiar – Łódź i okolice.

Nasz zakład mieści się w Kutnie, ale bez problemu obsługujemy klientów z innych miejscowości. Dlatego możesz zamawiać szkło hartowane na wymiar do Łodzi. Posiadamy własny zakład produkcyjny, w którym korzystamy z nowoczesnego wyposażenia, takiego jak między innymi piec hartowniczy z układem konwekcji. Posiadamy również wiele nowoczesnych narzędzi do rozkrajania i docinania odpowiednich wymiarów oraz kształtów.

Dzięki temu klient może zamawiać nie tylko standardowe materiały, ale również szkła o nietypowych kształtach czy też wymiarach. Ta innowacyjna technologia pozwala nam osiągnąć wydajność do 180 metrów kwadratowych na godzinę. Innymi słowy, sprawnie realizujemy standardowe zamówienia oraz zlecenia obejmujące większe ilości materiałów. Każdy może więc zamawiać szkło hartowane dopasowane do swoich potrzeb. Materiały te charakteryzują się estetycznym wyglądem oraz bardzo dużą trwałością i odpornością na różne obciążenia, wstrząsy czy też uszkodzenia mechaniczne.

Szkło hartowane na wymiar Łódź - nowoczesny sprzęt zapewnieniem wysokiej jakości.

Oferta naszej firmy obejmuje wysokiej jakości elementy i materiały szklane. Jedną z naszych głównych specjalizacji jest szkło hartowane dostępne w wielu kształtach i rozmiarach. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie branżowe oraz nowoczesny sprzęt. Dzięki temu potrafimy zrealizować zarówno standardowe, jak i bardziej skomplikowane oraz nietypowe zamówienia naszych klientów, łącznie z wysyłką do Łodzi. Wybierając oferowane przez nas szkło hartowane na wymiar, masz gwarancję dokładności, wysokiej jakości oraz bardzo dużej trwałości otrzymanego materiału.

Szkło hartowane na wymiar Łódź 

Wiercenie szkła

Nanoszenie powłok

Mycie szkła

Polerowanie szkła

Szlifowanie szkła

Copyright © 2024 by Zahartowani.pl, all rights reserved.

Dojazd

Usługi

O nas

Polityka prywatności

ZAHARTOWANI sp. z o.o.
ul. Złota 7/28
00-019 Warszawa
KRS: 0001057258  
NIP: 5252972024

SWISS-LINIGER PROCESSING © 2024
BY: ZAHARTOWANI.PL
BOK@ZAHARTOWANI.PL
+48 602-68-18-68

WWW.SWISSLINIGER.PL