602-68-18-68 

bok@zahartowani.pl

Jako hurtownia szkła płaskiego z Kutna doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest terminowość i doskonała jakość wykonywanych zleceń. Cięcie szkła jest zadaniem dla specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tej branży. Zajmujemy się hartowaniem szkła codziennie, przy czym istnieje możliwość odbioru szkła nawet w następnym dniu roboczym. Działamy prężnie i z pasją, każdego dnia doskonaląc swoje umiejętności.

Atutem dla klienta jest z pewnością przejrzysty system składania zleceń oraz kontrola płatności za pomocą systemu Hart-On. Gwarantujemy najniższe ceny szkła za metr kwadratowy, opierając się na unikalnej ofercie skierowanej także dla hurtowych odbiorców.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług już dziś. Zapewniamy kompleksową obsługę i dopasowanie oferty do Twoich oczekiwań.

Atrakcyjna oferta cięcia szkła.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie: cięcie szkła.

Precyzyjne cięcie szkła.

Cięcie szkła w Kutnie opiera się na korzystaniu z nowoczesnego parku maszynowego, który umożliwia oferowanie kompleksowych usług z zakresu obróbki szkła. W tym przypadku oferujemy:

  • szlifowanie i polerowanie szkła,
  • cięcie szkła na wymiar zgodnie z Twoimi potrzebami,
  • wiercenie otworów w szkle,
  • klejenie UV.
  • laminowanie szkła.


Rozbudowana oferta sprawia, że każdy klient znajdzie tutaj to, czego potrzebuje. Fachowcy służą poradami na każdym etapie realizacji projektów mniejszych, jak i większych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Posiadamy własny zakład do obróbki i przetwórstwa szkła płaskiego, w którym znajduje się najnowocześniejsza w naszym kraju linia do hartowania szkła płaskiego. Wyposażona została w układ konwencji dolnej i górnej, co znacząco usprawnia i ułatwia pracę.

Realizujemy projekty zarówno mniejsze, jak i większe, dostosowując ofertę do potrzeb klienta. Oferujemy Ci możliwość skorzystania z łatwego w obsłudze systemu składania zleceń online Hart-On. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i dopasujesz ofertę do swoich potrzeb. Nasi specjaliści pracują przez 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu. Zapraszamy także do skorzystania z usługi odbioru i dowozu szkła do naszej firmy, jak i transportu powrotnego w dane miejsce.
Oferujemy usługi cięcia szkła w Kutnie, bazujące na doskonałej jakości i innowacyjnych technologiach. Posiadamy własny zakład produkcyjny w Kutnie przy ul. Wschodnia 9, w którym zatrudniamy specjalistów z branży obróbki szkła. Działamy prężnie i terminowo, stawiając na ciągły rozwój pracowników i poszerzanie oferty, tak, aby była dostosowana do potrzeb każdego odbiorcy.

Cięcie szkła.

Przycinanie szkła na żądany wymiar.

Wiercenie szkła

Nanoszenie powłok

Mycie szkła

Polerowanie szkła

Szlifowanie szkła

Copyright © 2023 by Zahartowani.pl, all rights reserved.

Dojazd

Usługi

O nas

Polityka prywatności

ŁÓDZKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA
UL. WSCHODNIA 9,
99-300 KUTNO
NIP: 855-112-46-47

SWISS-LINIGER PROCESSING © 2020
BY: ZAHARTOWANI.PL
BOK@ZAHARTOWANI.PL
+48 602-68-18-68

WWW.SWISSLINIGER.PL