Zakup szyb hartowanych może wcale nie być taki prosty. Jeśli chcesz mieć pewność, że produkt, który kupujesz, spełni Twoje oczekiwania co do wysokich standardów jakości, powinieneś zdecydować się na jego zakup w miejscu, które ma doświadczenie w pracy ze szkłem.

Jako Zahartowani pracujemy w branży szklanej już od ponad 10 lat! Nasze produkty są z najwyższej półki i chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiednie szyby hartowane do Twojego projektu, a następnie dostarczymy je do Ciebie! Zaufało Nam już wielu klientów - zaufaj i Ty!

Szkło hartowane, jako materiał o dużej wytrzymałości, jest doceniane przez wszystkich przedstawicieli branży budowlanej - od architektów do wykonawców. Szyby hartowane cieszą się dużą popularnością przy realizowaniu różnych typów projektów budowlanych - od budownictwa mieszkaniowego i użytkowego po budynki usługowe i bryły artystyczne.

Do niedawna szyby wykonane ze szkła hartowanego używane były tylko wówczas, gdy istniało ryzyko lub uzasadniona obawa, że zwykłe szyby mogą okazać się zbyt nietrwałe. Jednakże od pewnego czasu zaobserwować można tendencję rynkową, w której architekci i budowlańcy coraz częściej odchodzą od zwykłego szkła używanego do produkcji szyb, na rzecz szkła hartowanego. Zastanawiasz się, dlaczego tak się dzieje? Szkło hartowane jest po prostu materiałem dającym większą gwarancję trwałości szklanych elementów budynku.

Zahartowani.pl - czyli szyby hartowane.

Szyby hartowane – zastosowania.

Szyby hartowane i ich zalety.

Szkło hartowane używane do produkcji szyb, od momentu jego wynalezienia, zyskało sobie w bardzo krótkim czasie dużą popularność. Zastanawiasz się dlaczego? To bardzo proste! Cechują się przede wszystkim bardzo dużą wytrzymałością. To głównie ten fakt determinuje to, że szyby hartowane tak szybko spopularyzowały cały świat.

Tego typu szkło jest przede wszystkim odporne na obciążenia mechaniczne, np. duży nacisk. Wytrzymuje jednak także różne inne czynniki zewnętrzne, takie jak bardzo niska lub wysoka temperatura. Takim szybom niestraszny jest ani mróz ani upał - wytrzymują temperaturę nawet do 200 stopni Celsjusza!

Szyby hartowane łatwo nie pękają, co jest olbrzymią ich zaletą. Nie reagują na ciepło ani zimno, czy też siłowe próby uszkodzenia.

Realizujesz mniejszy lub większy projekt budowlany i szukasz szyb hartowanych wysokiej jakości? Dobrze trafiłeś! Zahartowani zaoferują Ci doskonałe szyby hartowane, zgodne z warszawskimi standardami jakości i estetyki.

Szyby hartowane

Wiercenie szkła

Nanoszenie powłok

Mycie szkła

Polerowanie szkła

Szlifowanie szkła

Copyright © 2024 by Zahartowani.pl, all rights reserved.

Dojazd

Usługi

O nas

Polityka prywatności

ZAHARTOWANI sp. z o.o.
ul. Złota 7/28
00-019 Warszawa
KRS: 0001057258  
NIP: 5252972024

SWISS-LINIGER PROCESSING © 2024
BY: ZAHARTOWANI.PL
BOK@ZAHARTOWANI.PL
+48 602-68-18-68

WWW.SWISSLINIGER.PL