SWISS-LINIGER PROCESSING © 2020
BY: ZAHARTOWANI.PL
BOK@ZAHARTOWANI.PL
+48 602-68-18-68

WWW.SWISSLINIGER.PL

ŁÓDZKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA
UL. WSCHODNIA 9,
99-300 KUTNO
NIP: 855-112-46-47

Polityka prywatności

O nas

Usługi

Dojazd

Copyright © 2020 by Zahartowani.pl, all rights reserved.

Szlifowanie szkła

Polerowanie szkła

Mycie szkła

Nanoszenie powłok

Wiercenie szkła

Szkło to od dawna jeden z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do wyrobu niezwykle dużej ilości przedmiotów codziennego użytku. Nic w tym dziwnego, ponieważ szkło jest elementem o wielu zaletach, do których zaliczyć można między innymi nieprzepuszczalność, odporność na czynniki atmosferyczne czy bardzo dobre właściwości elektroizolacyjne. Specjalnie dla Ciebie przedstawiamy krótki przewodnik po naszej hurtowni, tak, aby każdy klient mógł dostosować ofertę do swoich indywidualnych potrzeb.
W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę przede wszystkim na to, czym dysponujemy i co sprawia, że nasza działalność jest profesjonalna, a usługi, które oferujemy, są na wysokim poziomie.

Otóż fundamentalną zaletą naszej hurtowni szkła jest posiadanie własnego zakładu produkcyjnego. Idąc dalej, nasz obiekt wyposażony jest w piec hartowniczy z układem konwekcji oraz zautomatyzowany park maszynowy.

Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu oraz dobrej organizacji pracy osiągamy wysoką wydajność, nawet 180 m2/h, a jak wiemy, oprócz na wysokiej jakości produktów, klientom niezwykle często zależy również na czasie. W związku z tym nie wolno pominąć jeszcze jednego udogodnienia, które możemy Ci zaoferować. Chodzi o system składania zleceń online Hart-On, dzięki któremu zaoszczędzisz swój cenny czas oraz załatwisz sprawę szybko i wygodnie z własnego mieszkania czy biura.
Solidność oraz niepodważalne kompetencje hurtowni szkła zawdzięczamy naszemu bezkompromisowemu podejściu do pracy i nastawieniu naszej działalności na realizację oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Możliwości jest naprawdę niemało, a obejmują one następujące kategorie:

  • szlif

  • poler

  • rozkrój do formatek

  • mycie

  • nanoszenie powłok

  • wiercenie

Jak więc widać, nasza oferta usług jest rozbudowana i bez wątpienia każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Gdyby nie hurtownia szkła, okolica Warszawy byłaby zdecydowanie uboższym w usługi terenem.

Ważne jest również to, że każde zlecenie, które otrzymujemy do realizacji, traktujemy indywidualnie, starając się maksymalnie, jak tylko to możliwe, odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Tak jak wspomniano wyżej, zawsze podczas pracy kierujemy się zasadami wysokiej jakości i wydajnego tempa działania, jak również estetycznych walorów wizualnych.

Czym się wyróżniamy jako hurtownia szkła?

Co możemy zaoferować klientom?

Co dokładnie możemy zatem dla Ciebie zrobić w naszej hurtowni szkła?

Hurtownia szkła.

bok@zahartowani.pl

602-68-18-68