SWISS-LINIGER PROCESSING © 2020
BY: ZAHARTOWANI.PL
BOK@ZAHARTOWANI.PL
+48 602-68-18-68

WWW.SWISSLINIGER.PL

ŁÓDZKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA
UL. WSCHODNIA 9,
99-300 KUTNO
NIP: 855-112-46-47

Polityka prywatności

O nas

Usługi

Dojazd

Copyright © 2020 by Zahartowani.pl, all rights reserved.

Szlifowanie szkła

Polerowanie szkła

Mycie szkła

Nanoszenie powłok

Wiercenie szkła

Hartownia szkła.

Hartownia szkła Zahartowani.pl w Kutnie z powodzeniem działają już od ponad 10 lat. Zajmuje się ona jego dystrybucją, a także takimi usługami jak: szlifowanie, polerowanie, rozkrój do danych form, mycie, nanoszenie specjalnych powłok oraz wiercenie. Warto skorzystać z naszych usług, a szkło hartowane to przyszłość!
We wnętrzach montuje się je zwykle jako ostatni element wykończenia. Dzięki temu niwelujemy ryzyko przypadkowego zarysowania lub stłuczenia szklanych elementów.

Szkło to materiał, który może mieć naprawdę wiele zastosowań. W pomieszczeniach najczęściej pojawia się w oknach, lustrach, panelach dekoracyjnych, wstawkach, kabinach prysznicowych, blatach kuchennych i w innych elementach. Wykorzystywane do celów użytkowych wcześniej podlega specjalne obróbce. Najczęściej jest to hartowanie, a hurtownie szkła oferują takie usługi z transportem także do klienta.
Hurtownia szkła Zahartowani obsługuje klientów z terenu całej Polski, a w swojej ofercie między innymi posiadamy specjalne szkło hartowane. Jest to materiał, który przede wszystkim charakteryzuje się większą wytrzymałością niż zwyczajne szkło.

Powstaje ono na drodze specjalnego hartowania, czyli rozgrzania powierzchni szklanej do 600 st. Celsjusza, a następnie bardzo gwałtownemu ochłodzeniu. Taki zabieg znacznie wzmacnia delikatną strukturę szkła. Warto zaznaczyć, że szkło hartowane wizualnie niczym nie różni się od zwyczajnego szkła – chyba że właśnie na tym Ci zależy.

Szkło hartowane jest łatwiejsze w obróbce. Można wiercić w nim otwory i szlifować wzory dekoracyjne, bez obawy o naruszenie jego struktury. Materiał ten jest często wykorzystywany do wykończenia aranżacji wnętrz.
Szkoło hartowane jest głównie wykorzystywane w procesie produkcji paneli łazienkowych i kuchennych. Wyróżnia się ono wysoką estetyką, a także bezpieczeństwem oraz funkcjonalnością. Szkło hartowane nie tłucze się, jednak kiedy zostanie uszkodzone, pęka, albo rozbija się na małe kawałeczki, które mają tępe krawędzie, które nie są tak niebezpieczne jak np. rozbite okno wykonane ze zwyczajnego szkła.

Warto zapoznać się z dostępną ofertą i zdecydować się na zakup najlepszej jakości szkła hartowanego, które można użyć w różnych elementach aranżacji we wnętrzach, zgodnie z panującą modą. Można je wykorzystać do wykonania szklanych paneli dekoracyjnych, luster, szklanej zabudowy, ścianek prysznicowych, kabin prysznicowych, a także szklanej balustrady, czy np. blatów kuchennych. Zastosowania jest naprawdę dużo.

Hurtownia szkła Zahartowani oferuje produkty najlepszej jakości, które z pewnością świetnie się sprawdzą, będą niezwykle wytrzymałe i będą się prezentowały bardzo atrakcyjnie.

Co warto wiedzieć o szkle?

Właściwości szkła hartowanego.

Gdzie najlepiej sprawdza się szkło hartowane?

Zdjęcia naszej hartowni szkła

bok@zahartowani.pl

602-68-18-68