SWISS-LINIGER PROCESSING © 2020
BY: ZAHARTOWANI.PL
BOK@ZAHARTOWANI.PL
+48 602-68-18-68

WWW.SWISSLINIGER.PL

ŁÓDZKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA
UL. WSCHODNIA 9,
99-300 KUTNO
NIP: 855-112-46-47

Polityka prywatności

O nas

Usługi

Dojazd

Copyright © 2020 by Zahartowani.pl, all rights reserved.

Szlifowanie szkła

Polerowanie szkła

Mycie szkła

Nanoszenie powłok

Wiercenie szkła

Personalizowane kabiny ze szkła hartowanego.

Dlaczego warto wybrać kabiny prysznicowe na wymiar?

Kabiny prysznicowe na wymiar. Dla kogo?

Kabiny prysznicowe na wymiar

Codzienna kąpiel to nie tylko kwestia higieny, ale również źródło relaksu i przyjemności. Chcąc odświeżyć się przed pójściem spać lub po zakończeniu pracy, zapewne chętnie korzystasz z prysznica. Niestety zdarza się, że komfort kąpieli jest wątpliwy - za mała, czy też niewłaściwie wkomponowana w przestrzeń łazienki kabina prysznicowa bywa kłopotliwa. Wykonana czasami z materiałów słabej jakości może też łatwo pękać. Jest to jednak problem, któremu mogą zaradzić kabiny prysznicowe na wymiar.
Świetnym pomysłem na pokonanie tego rodzaju kłopotów są kabiny prysznicowe na wymiar. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Po pierwsze, możliwość wyboru odpowiednich wymiarów kabiny, w przeciwieństwie do produktów seryjnych.

Kolejnym atutem jest duża swoboda w dostosowaniu kabiny do aranżacji łazienki. Możesz swobodnie zdecydować czy kabina będzie prostokątna, czy też w innym wariancie. Zabudowa może być też przyścienna lub narożnikowa. Do wyboru są zarówno kabiny standardowe z brodzikami, jak i zabudowy prysznicowe wykonywane w systemie bez brodzikowym – podejmujemy się każdego zadania!
Wybór kabiny prysznicowej na wymiar to także możliwość dopasowania do indywidualnego gustu klienta. Istnieje szeroki wachlarz wzorów i modeli zabudowy, odpowiednich do stylistyki każdej łazienki oraz panujących aktualnie trendów. Tak więc możesz wybrać kolor kabiny oraz jej wykończenie, np. przezroczyste bądź matowe. Na życzenie klienta możliwy jest również grawerunek.

Kabiny prysznicowe na wymiar wykonane są z wysokiej jakości szkła hartowanego (najczęściej o grubości 6 lub 8 mm). Szkło charakteryzuje się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz estetycznym wyglądem, a do tego jest łatwe w konserwacji. Wszystkie elementy uszczelniające i stabilizujące odznaczają się wysoką jakością. Kabiny prysznicowe na wymiar to rozwiązanie o wysokiej estetyce i znacznej trwałości.
Kabiny prysznicowe na wymiar są doskonałą ofertą dla klientów indywidualnych, którzy dokonują aranżacji prywatnych łazienek. Jest to także świetna propozycja wyposażenia hoteli, apartamentowców czy też miejsc użyteczności publicznej, w których łazienki odznaczać się powinny szczególnym komfortem. Kabiny prysznicowe na wymiar to również oferta dla przemysłu stoczniowego (wyposażenie statków oraz jachtów) oraz dla architektów.

Kabiny prysznicowe na wymiar to alternatywa, która zawsze wyjdzie naprzeciw Twoim oczekiwaniom, uwzględniając Twój indywidualny gust oraz preferencje. To rozwiązanie, które zapewni Twojej łazience świetny wygląd i funkcjonalność, a komfort kąpieli pozostanie niezagrożony.

bok@zahartowani.pl

602-68-18-68