Szkło VSG to świetny wybór dla wszystkich, którzy chcą nie tylko ubogacić wystrój swojego domu, mieszkania czy biura, ale również dla tych, którzy stawiają bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zakup szkła w wersji bezbarwnej lub barwionej, możesz być pewny, że przygotowane przez nas szkło będzie najwyższej jakości.

Dokładamy wszelkich starań, by osiągnąć maksymalną satysfakcję naszych klientów, a pozytywne opinie, które otrzymujemy, tylko to potwierdzają. Jeśli zależy Ci na efektownym wyglądzie, ale i bezpieczeństwie, bezapelacyjnie ten produkt jest dla Ciebie!

Bez względu na grubość tafli, szkło VSG zazwyczaj jest dostępne w wersji bezbarwnej i mlecznej. W tym drugim przypadku szkło jest praktycznie w ogóle nieprzezierne. Tym samym świetnie odnajdzie się w przestrzeniach, które wymagają zachowania pełnej prywatności, jak np. kabiny prysznicowe.

Rosnące wymagania klientów zwiększyły jednak możliwości dostępnej kolorystyki. Szkło VSG może być również barwione. Jedną z częstych wybieranych wersji są te koloru brązowego lub grafitowego.

Na etapie produkcji zmiana kolorystyki jest możliwa poprzez zabarwienie w specjalnie przygotowanej masie. Wariacje kolorystyczne stosuje się nie tylko dla oryginalnego wyglądu, ale również w celu ochrony przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych.

Szkło VSG jest efektem sklejenia dwóch szklanych tafli. Konieczne jest przy tym użycie specjalistycznej folii, zazwyczaj bezbarwnej lub w wersji mlecznej, którą Ty wybierasz zależnie od swoich preferencji. Warto zaznaczyć, że wspomniany produkt zyskał miano bezpiecznego, ze względu na to, że w razie rozbicia szkło nie rozpadnie się, a pozostanie na folii. Jako kwestię wyjaśniającą należy dodać, że sama nazwa szkła – VSG - to skrót z języka niemieckiego (VerbundSicherheitsGlas), co oznacza, ni mniej, nie więcej: szkło bezpieczne warstwowe.

Jego istotną właściwością jest właśnie kwestia bezpieczeństwa. Dlatego też ten produkt zyskuje coraz większą popularność. Celem powstania tego produktu miało być zminimalizowanie ryzyka zranienia kogokolwiek znajdującego się w pobliżu. W przypadku tego produktu to się udało.

Warto zaznaczyć, że folia o odpowiedniej grubości ma również inne właściwości i zastosowania. Szkło VSG z powodzeniem może pełnić funkcję antywłamaniową i konstrukcyjną.

Szeroki wybór naszego asortymentu pozwala na dobór szkła odpowiednio do potrzeb. Zależnie od tego, gdzie ma być zamontowane i jakie powinno mieć wymiary, należy rozważyć jego odporność. Coraz większą popularnością cieszą się tzw. szkła bezpieczne, a wśród nich wersja szkła VSG. Dlaczego warto ją wybrać?

Dlaczego warto wybrać szkło VSG?

Kolorystyka przy szkle VSG.

Szkło VSG - czym się charakteryzuje?

Szkło vsg

Wiercenie szkła

Nanoszenie powłok

Mycie szkła

Polerowanie szkła

Szlifowanie szkła

Copyright © 2024 by Zahartowani.pl, all rights reserved.

Dojazd

Usługi

O nas

Polityka prywatności

ZAHARTOWANI sp. z o.o.
ul. Złota 7/28
00-019 Warszawa
KRS: 0001057258  
NIP: 5252972024

SWISS-LINIGER PROCESSING © 2024
BY: ZAHARTOWANI.PL
BOK@ZAHARTOWANI.PL
+48 602-68-18-68

WWW.SWISSLINIGER.PL