Masz jakieś pytania, coś jest dla Ciebie niejasne lub chcesz skorzystać z oferty? W takim razie serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie udzielimy odpowiedzi i stworzymy dla Ciebie indywidualną propozycję współpracy.

Budowa i właściwości szkła low-e sprawiają, że hartowanie takich elementów jest trudniejsze, niż w przypadku standardowych tafli szkła. Zapewniamy w tym miejscu, że mamy doświadczenie z hartowaniem tego materiału, a przy tym korzystamy z odpowiednich narzędzi. Zawsze oddajemy klientowi wytrzymałe szkło, które na pewno przez długi czas będzie spełniało zamierzone działanie.

Możemy zarówno zahartować szkło dostarczane przez Ciebie, jak i poddać obróbce własny materiał. Dla odbiorców hurtowych gwarantujemy najniższe ceny w Polsce! Proponowane przez nas hartowanie szkła low-e nie jest skierowane wyłącznie do osób z Warszawy, ale też całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu!

Hartowane szkła low-e z dowozem do Warszawy

Termin low-e dotyczy niskiej emisyjności. Oznacza to, że dana powierzchnia emituje niskie poziomy ciepła, przez co jest w stanie absorbować i odbijać owo ciepło. Mówiąc prościej, szkło low-e ma bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Minimalnie wpuszcza ciepło słoneczne latem, a zimą nie wypuszcza ciepła wygenerowanego przez instalację grzewczą obiektu.

Szkło low-e powstaje na skutek naniesienia na taflę szkła cienkiej warstwy metalicznych cząstek. Dzięki temu nie tylko ogranicza transfer ciepła, ale też zatrzymuje fale promieniowania UV. Jest polecane szczególnie w przypadku okien, jednak sprawdza się także w przypadku ścianek działowych w biurach czy niewielkich saunach.

Czym w ogóle jest szkło low-e?

Stawiamy zawsze na najwyższą jakość, przystępną ceną i zadowolenie ze współpracy. Serdecznie zapraszamy, jeżeli jesteś z okolic Warszawie i interesuje Cię hartowanie szkła low-e!

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło naszym specjalistom zyskać odpowiednią wiedzę i umiejętności, by uporać się z najbardziej skomplikowanymi zleceniami. Korzystamy z jednych z nowocześniejszych urządzeń w Polsce, dzięki czemu pracujemy skutecznie i szybko. Wiemy także, że szkło jest delikatnym materiałem, a z nami zawsze jest bezpieczne - dlatego możesz je zamówić nawet z dowozem!

Posiadamy urządzenia pozwalające na hartowanie szkła low-e w Kutnie, ale chętnie współpracujemy także z klientami z Warszawy. Możemy zająć się również pełną obróbką tego materiału. Na Twoje życzenie dany element będzie docięty, zgięty, laminowany, wywiercimy w nim otwory, a także wyszlifujemy i poddamy go fazowaniu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt gotowy, dopasowany do swoich oczekiwań. Co ważne, współpracujemy z odbiorcami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami.

Szkło low-e hartowanie Warszawa.

Wiercenie szkła

Nanoszenie powłok

Mycie szkła

Polerowanie szkła

Szlifowanie szkła

Copyright © 2024 by Zahartowani.pl, all rights reserved.

Dojazd

Usługi

O nas

Polityka prywatności

ZAHARTOWANI sp. z o.o.
ul. Złota 7/28
00-019 Warszawa
KRS: 0001057258  
NIP: 5252972024

SWISS-LINIGER PROCESSING © 2024
BY: ZAHARTOWANI.PL
BOK@ZAHARTOWANI.PL
+48 602-68-18-68

WWW.SWISSLINIGER.PL