SWISS-LINIGER PROCESSING © 2020
BY: ZAHARTOWANI.PL
BOK@ZAHARTOWANI.PL
+48 602-68-18-68

WWW.SWISSLINIGER.PL

ŁÓDZKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA
UL. WSCHODNIA 9,
99-300 KUTNO
NIP: 855-112-46-47

Polityka prywatności

O nas

Usługi

Dojazd

Copyright © 2020 by Zahartowani.pl, all rights reserved.

Szlifowanie szkła

Polerowanie szkła

Mycie szkła

Nanoszenie powłok

Wiercenie szkła

Hurtownia szkła Łódź

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości szkła oraz różnych rodzajów elementów szklanych to nasza hurtownia szkła z gotową ofertą dla łódzkich klientów na pewno spełni Twoje oczekiwania. Posiadamy bardzo szeroką ofertę produktów i materiałów wykorzystywanych w budownictwie, przemyśle, motoryzacji oraz wielu innych branżach bazujących na elementach szklanych. Nasza firma ma wiele atutów, dzięki którym jesteśmy w stanie spełniać wszystkie, nawet bardzo rygorystyczne wymagania klientów indywidualnych oraz firm składających u nas zamówienia.
Nasza firma korzysta z nowoczesnego zaplecza technicznego we własnym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu sprzętowi możliwa jest produkcja i dystrybucja wysokiej jakości elementów szklanych ze szkła hartowanego lub tradycyjnego. Oprócz standardowych produktów, takich jak szyby, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wiele innych elementów o zróżnicowanych kształtach.

Są one docinane w sposób bardzo dokładny i bezpieczny dla integralności całego elementu. Oznacza to, że każdy może zamawiać u nas materiały i wyroby szklane dopasowane do zróżnicowanych wymagań i zastosowań. Wszystkie oferowane przez nas szkła są bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, wstrząsy oraz wiele innych niekorzystnych czynników. Produkty te spełniają rygorystyczne wymagania klientów oraz obowiązujące międzynarodowe normy w zakresie trwałości i jakości.
Warto zaznaczyć, że prowadzona przez nas hurtownia szkła dla odbiorców z Łodzi oferuje produkty, które są wytwarzane przez pracowników mających wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie branżowe. Atuty te przekładają się na bardzo dokładną realizację zleceń zgodnie z wymiarami i wytycznymi podanymi przez klientów.

Nasz personel stale poszerza swoje doświadczenie i umiejętności biorąc udział w różnych szkoleniach oraz kursach. Dzięki temu są w stanie obsługiwać nowoczesny sprzęt oraz wprowadzać w życie nowoczesne technologie produkcji, a także obróbki szkła. Przekłada się to na wysoką jakość produktów docierających do klienta końcowego.
Zlecenia realizujemy szybko, ale jednocześnie dokładnie i z dbałością o każdy szczegół. Prowadzona przez nas hurtownia szkła mająca swoją siedzibę w Kutnie jest w stanie profesjonalnie, sprawnie i skutecznie realizować mniejsze oraz większe zlecenia zlecane także z Łodzi. Warto dodać, że radzimy sobie ze standardowymi oraz bardziej skomplikowanymi zleceniami. Jeśli szukasz profesjonalistów z branży obróbki szkła, to nasza firma z pewnością spełni Twoje wymagania.

Trwałe materiały spełniające rygorystyczne wymagania - hurtownia szkła Łódź.

Hurtownia szkła dla łódzkich odbiorców - produkty wytwarzane przez profesjonalistów.

Hurtownia szkła Łódź - fachowa obsługa wszystkich klientów.

bok@zahartowani.pl

602-68-18-68