W trakcie realizacji zlecenia całkowicie wyeliminowane zostaje ryzyko pomyłki, co jest związane z korzystaniem ze zautomatyzowanych linii. Wykonane zlecenie odebrać możesz nawet w następnym dniu roboczym. Co ciekawe, dzięki bezobsługowej linii do szlifowania szkła jesteśmy w stanie uzyskać szlif trapezowy z polerem, jednocześnie zachowując realną wydajność na poziomie 5 m2/min.

Specjalizujemy się w obróbce szkła, jak i w przetwórstwie tego tworzywa. Każde zlecenie jest traktowane priorytetowo, dzięki czemu zyskujesz pewność, że wykonamy pracę terminowo i z zachowaniem doskonałej jakości. Za pomocą specjalistycznych maszyn możemy sprawnie uzyskać pożądane efekty w krótkim czasie. Skorzystać możesz także zarówno z odbioru i dowozu szkła w razie potrzeby, jak i przekazania nam własnego szkła do obróbki. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom, ciągle podnosząc swoje umiejętności i spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego warto skorzystać z usług hurtowni szkła w Kutnie?

Hurtownia szkła Kutno - rozbudowana oferta Zahartowanych.

Hurtownia szkła w Kutnie.

Nasza hurtownia szkła Kutno oferuje skorzystanie z kompleksowych usług hartowania szkła razem z przygotowaniem do hartu. Każdego dnia korzystamy z efektownych urządzeń myjących, które są przeznaczone do szkła typu low-e. Jeśli chodzi o zakres wymiarów szkła hartowanego, kształtuje się on następująco: 3,85-19 mm, natomiast maksymalny rozmiar elementu hartowanego wynosi
4,2 m x 2,4 m. W naszej ofercie znajdziesz także:

  • hartowanie szkła z powłokami, w tym powłokami miękkimi i naniesionymi obustronnie,
  • odbiór i dowóz szkła na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego,
  • obróbkę na szkle, jakie nam powierzysz.

Hurtownia szkła w Kutnie bazuje na innowacyjnej linii do hartowania szkła płaskiego, która posiada dodatkowo układ konwencji dolnej i górnej. Realizujemy także większe projekty budowlane, mając na względzie zadowolenie i dobro każdego klienta. Posiadamy własny zakład produkcyjny i piec hartowniczy z układem konwencji doskonałej jakości.

Ponadto oferujemy wydajność nawet 180 m2/h, a jako klient skorzystać możesz z systemu składania zleceń online poprzez system Hart-On. Nasz zautomatyzowany park maszynowy obsługują najlepsi specjaliści, którzy mają doświadczenie i wiedzę niezbędną do wykonywania swojej pracy. Pracę wykonujemy przez 5 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Zajmujemy się obróbką i przetwórstwem szkła płaskiego, korzystając z nowoczesnych technologii pozwalających uzyskać pożądane efekty. Do każdego zlecenia podchodzimy priorytetowo, traktując Twoje potrzeby indywidualnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Hurtownia szkła Kutno

Wiercenie szkła

Nanoszenie powłok

Mycie szkła

Polerowanie szkła

Szlifowanie szkła

Copyright © 2024 by Zahartowani.pl, all rights reserved.

Dojazd

Usługi

O nas

Polityka prywatności

ZAHARTOWANI sp. z o.o.
ul. Złota 7/28
00-019 Warszawa
KRS: 0001057258  
NIP: 5252972024

SWISS-LINIGER PROCESSING © 2024
BY: ZAHARTOWANI.PL
BOK@ZAHARTOWANI.PL
+48 602-68-18-68

WWW.SWISSLINIGER.PL