SWISS-LINIGER PROCESSING © 2020
BY: ZAHARTOWANI.PL
BOK@ZAHARTOWANI.PL
+48 602-68-18-68

WWW.SWISSLINIGER.PL

ŁÓDZKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA
UL. WSCHODNIA 9,
99-300 KUTNO
NIP: 855-112-46-47

Polityka prywatności

O nas

Usługi

Dojazd

Copyright © 2020 by Zahartowani.pl, all rights reserved.

Szlifowanie szkła

Polerowanie szkła

Mycie szkła

Nanoszenie powłok

Wiercenie szkła

Szyby hartowane Kutno

Nasza firma oferuje wysokiej jakości szkło hartowane oraz prace związane przygotowaniem materiałów do tego procesu. Jeśli poszukujesz solidnego, profesjonalnego wykonawcy, który zapewni Tobie najwyższą jakość usługi i produktów, to oferta naszego przedsiębiorstwa z pewnością przypadnie Ci do gustu. Pracujemy w Kutnie i oferujemy bardzo szeroki asortyment elementów ze szkła hartowanego, które są jedną z naszych głównych specjalizacji. Idealnie nadają się do zróżnicowanych zastosowań budowlanych, dlatego z całą pewnością znajdziesz dla nich zastosowanie także w swojej działalności.

Nowoczesny sprzęt i wysoka jakość produktów - szyby hartowane Kutno.

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, które działają w ramach zautomatyzowanego parku maszynowego. Stosowanie takich rozwiązań praktycznie całkowicie eliminuje pomyłki w czasie produkcji. Korzystamy między innymi z nowoczesnego pieca hartowniczego z układem konwekcji górnej i dolnej. Nasze urządzenia zapewniają wysoką wydajność i szybką realizację nawet dużych zamówień.

Jeśli realizujesz duży projekt budowlany i potrzebujesz solidnych szyb ze szkła hartowanego, to nasza oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Skutecznie radzimy sobie z produkcją szkła hartowanego o wymiarach do 4200 x 2440 mm i grubości 3,85-19 mm. Radzimy sobie ze standardowymi oraz bardziej skomplikowanymi zleceniami.

Szyby hartowane Kutno - doświadczony i wykwalifikowany personel z Kutna.

Nowoczesny sprzęt to tylko jeden z atutów naszej firmy. Wszystkie szyby hartowane przetwarzane przez nas w Kutnie przechodzą przez ręce wyspecjalizowanych pracowników, którzy posiadają duże doświadczenie w zakresie hartowania i obróbki szkła.

Oczywiście stale inwestujemy w rozwój naszych pracowników, którzy biorą udział w różnych kursach i szkoleniach. Dzięki temu poszerzają swoją wiedze i umiejętności oraz poznają coraz nowsze technologie produkcyjne oraz z zakresu przetwarzania materiałów szklanych. Nasz personel korzysta z wysokiej jakości materiałów, ale również bezproblemowo realizuje zleceniach na szkle dostarczonym przez klienta.
Dzięki doświadczonemu personelowi pracującemu w trybie zmianowym przez 24 godziny, 5 dni w tygodniu, a dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn gwarantujemy bardzo dobrą wydajność, dzięki której większość zamówień jest gotowych do odbioru już następnego dnia roboczego.

Oferowane przez nas w Kutnie szyby hartowane są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nasi klienci mogą korzystać z bardzo wygodnego systemu „Hart-ON”, umożliwiającego składanie zamówień za pośrednictwem Internetu. Zapewniamy uczciwe podejście do standardowych oraz bardziej skomplikowanych, większych zamówień.

Profesjonalna obsługa dla każdego.

bok@zahartowani.pl

602-68-18-68