Profesjonalna obsługa dla każdego.

Dzięki doświadczonemu personelowi pracującemu w trybie zmianowym przez 24 godziny, 5 dni w tygodniu, a dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn gwarantujemy bardzo dobrą wydajność, dzięki której większość zamówień jest gotowych do odbioru już następnego dnia roboczego.

Oferowane przez nas w Kutnie szyby hartowane są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nasi klienci mogą korzystać z bardzo wygodnego systemu „Hart-ON”, umożliwiającego składanie zamówień za pośrednictwem Internetu. Zapewniamy uczciwe podejście do standardowych oraz bardziej skomplikowanych, większych zamówień.

Nowoczesny sprzęt to tylko jeden z atutów naszej firmy. Wszystkie szyby hartowane przetwarzane przez nas w Kutnie przechodzą przez ręce wyspecjalizowanych pracowników, którzy posiadają duże doświadczenie w zakresie hartowania i obróbki szkła.

Oczywiście stale inwestujemy w rozwój naszych pracowników, którzy biorą udział w różnych kursach i szkoleniach. Dzięki temu poszerzają swoją wiedze i umiejętności oraz poznają coraz nowsze technologie produkcyjne oraz z zakresu przetwarzania materiałów szklanych. Nasz personel korzysta z wysokiej jakości materiałów, ale również bezproblemowo realizuje zleceniach na szkle dostarczonym przez klienta.

Szyby hartowane Kutno - doświadczony i wykwalifikowany personel z Kutna.

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, które działają w ramach zautomatyzowanego parku maszynowego. Stosowanie takich rozwiązań praktycznie całkowicie eliminuje pomyłki w czasie produkcji. Korzystamy między innymi z nowoczesnego pieca hartowniczego z układem konwekcji górnej i dolnej. Nasze urządzenia zapewniają wysoką wydajność i szybką realizację nawet dużych zamówień.

Jeśli realizujesz duży projekt budowlany i potrzebujesz solidnych szyb ze szkła hartowanego, to nasza oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Skutecznie radzimy sobie z produkcją szkła hartowanego o wymiarach do 4200 x 2440 mm i grubości 3,85-19 mm. Radzimy sobie ze standardowymi oraz bardziej skomplikowanymi zleceniami.

Nowoczesny sprzęt i wysoka jakość produktów - szyby hartowane Kutno.

Nasza firma oferuje wysokiej jakości szkło hartowane oraz prace związane przygotowaniem materiałów do tego procesu. Jeśli poszukujesz solidnego, profesjonalnego wykonawcy, który zapewni Tobie najwyższą jakość usługi i produktów, to oferta naszego przedsiębiorstwa z pewnością przypadnie Ci do gustu. Pracujemy w Kutnie i oferujemy bardzo szeroki asortyment elementów ze szkła hartowanego, które są jedną z naszych głównych specjalizacji. Idealnie nadają się do zróżnicowanych zastosowań budowlanych, dlatego z całą pewnością znajdziesz dla nich zastosowanie także w swojej działalności.

Szyby hartowane Kutno

Wiercenie szkła

Nanoszenie powłok

Mycie szkła

Polerowanie szkła

Szlifowanie szkła

Copyright © 2024 by Zahartowani.pl, all rights reserved.

Dojazd

Usługi

O nas

Polityka prywatności

ZAHARTOWANI sp. z o.o.
ul. Złota 7/28
00-019 Warszawa
KRS: 0001057258  
NIP: 5252972024

SWISS-LINIGER PROCESSING © 2024
BY: ZAHARTOWANI.PL
BOK@ZAHARTOWANI.PL
+48 602-68-18-68

WWW.SWISSLINIGER.PL