Obróbka szkła - Warszawa.

Laminowanie i wiercenie w szkle.

Obróbka mechaniczna szkła – oferta dla firm i mieszkańców Warszawy.

Obróbka szkła poprzez jego hartowanie polega na podgrzaniu tafli do odpowiedniej temperatury, a następnie schłodzeniu jej sprężonym strumieniem powietrza. Jesteśmy jedną z najlepszych firm w obrębie Warszawy, która zajmuje się obróbką szkła w ten sposób. Posiadamy specjalistyczne piece, które potrafią nagrzać szkło do 620-680 ºC. Hartowane szkło jest dużo mniej narażone na pęknięcia, ponieważ proces hartowania je wzmacnia.

Drugą zaletą takiej metody obróbki szkła jest to, że szkło hartowane w momencie rozbicia, rozpada się na maleńkie kawałeczki, które nie posiadają ostrych krawędzi. Szkło poddane obróbce poprzez hartowanie bardzo dobrze sprawdza się w łazience, kuchni, salonie lub biurze. W tych ostatnich wykorzystuje się je najczęściej jako ścianki działowe pomiędzy pomieszczeniami, co można spotkać często w warszawskich biurowcach.

Potrzebujesz połączyć kilka warstw szkła? Nasza firma zajmuje się obróbką szkła także poprzez laminowanie. Proces ten polega na sklejeniu ze sobą dwóch, trzech lub więcej tafli szkła. Folie wykorzystywane do laminowania szkła mogą być bezbarwne, mleczne lub kolorowe, które są niezwykle modne i mogą być wykorzystane przez klientów z Warszawy w różnoraki sposób.

Dodatkowo oferujemy wiercenie w szkle. Wywiercimy dla Ciebie różnego rodzaju otwory w tafli szkła. Oprócz okrągłych otworów oferujemy wiercenie otworów prostokątnych, kwadratowych, a nawet otworów o nieregularnych kształtach.

Nasz zakład szklarski działa od ponad 10 lat. Wymagająca dużego skupienia i skrupulatności praca ze szkłem nie stanowi dla nas problemu. Wykonujemy mechaniczną obróbkę szkła polegająca na jego cięciu według wskazanego przez Ciebie szablonu. Po takim zabiegu dokonujemy wykończenia krawędzi poprzez szlifowanie. Obrobione tym sposobem szkło nadaje krawędziom oraz całej, wyciętej tafli estetyczny wygląd. Szlifowanie zapewnia także bezpieczeństwo, ponieważ krawędzie szkła są wygładzone.

Nasza firma oferuję również fazowanie, czyli technikę zdobienia elementów szklanych. Dzięki fazowaniu światło padające na szkło załamuje się i tworzy spektakularny efekt wizualny.

Szkło w dzisiejszych czasach zyskało na popularności. Materiał ten wykorzystuje się przede wszystkim w budownictwie, jednak po odpowiedniej obróbce wykorzystywany jest z powodzeniem w branży meblarskiej. Zakres działalności naszej firmy obejmuje cięcie, gięcie, hartowanie, fazowanie, szlifowanie, wiercenie oraz laminowanie szkła. Jeśli szukasz profesjonalnego zakładu szklarskiego w pobliżu Warszawy zajmującego się obróbką szkła, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Obróbka szkła Warszawa

Wiercenie szkła

Nanoszenie powłok

Mycie szkła

Polerowanie szkła

Szlifowanie szkła

Copyright © 2024 by Zahartowani.pl, all rights reserved.

Dojazd

Usługi

O nas

Polityka prywatności

ZAHARTOWANI sp. z o.o.
ul. Złota 7/28
00-019 Warszawa
KRS: 0001057258  
NIP: 5252972024

SWISS-LINIGER PROCESSING © 2024
BY: ZAHARTOWANI.PL
BOK@ZAHARTOWANI.PL
+48 602-68-18-68

WWW.SWISSLINIGER.PL