SWISS-LINIGER PROCESSING © 2020
BY: ZAHARTOWANI.PL
BOK@ZAHARTOWANI.PL
+48 602-68-18-68

WWW.SWISSLINIGER.PL

ŁÓDZKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA
UL. WSCHODNIA 9,
99-300 KUTNO
NIP: 855-112-46-47

Polityka prywatności

O nas

Usługi

Dojazd

Copyright © 2020 by Zahartowani.pl, all rights reserved.

Szlifowanie szkła

Polerowanie szkła

Mycie szkła

Nanoszenie powłok

Wiercenie szkła

Obróbka szkła Łódź

Specjalnością naszej firmy jest kompleksowa obróbka szkła wraz z przygotowaniem do hartu. W pracy korzystamy z innowacyjnych urządzeń, które mają za zadanie sprawnie wykonać zlecenie. Jednym z popularniejszych urządzeń w naszej firmie jest urządzenie myjące do szkła typu low-e, które gwarantuje doskonałą jakość usług. Usługi obróbki szkła wykonywane są z należytą starannością i dbałością o każdy detal, dzięki czemu zyskujesz pewność fachowej obsługi.
Każdego dnia podczas wykonywania obróbki szkła dla klientów z Łodzi i innych miejscowości, korzystamy z nowoczesnych urządzeń, bazujących na innowacyjnych technologiach. Posiadamy linie przeznaczone do automatycznego szlifowania szkła, które oparte są o krawędziarkę i doskonałą jakość włoskiego producenta, które je wytwarza.

Dodatkowo jako nasz klient możesz skorzystać z polerowanego szlifu trapezowego, z minimalną prędkością przesuwu. Pomocne dla naszych pracowników jest także pionowe centrum numerycznie sterowane, które służy do zatępiania, wiercenia czy też frezowania tafli szkła, jak i obróbki szkła o różnorodnym kształcie (z chociaż jedną prostą krawędzią, o wymiarze maksymalnym 3500 x 2200 mm).
Przyjmujemy każdego dnia zlecenia mniejsze i większe, przystępując do każdego z nich indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Atrakcyjny zakres cenowy i kompleksowa obsługa to kolejne cechy, jakimi odznacza się nasza hurtownia. Pamiętaj o tym, że w razie potrzeby możesz skorzystać z odbioru i dowozu szkła z danego miejsca i z powrotem, po wykonaniu zlecenia. Do obróbki szkła klientów z Łodzi zatrudniamy wyłącznie doświadczonych specjalistów, którzy bardzo dobrze znają się na pracy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej rozbudowanej oferty obróbki szkła, w której każdy klient, nie tylko z Łodzi, znajdzie coś dla siebie. Zajmujemy się szeroko rozumianą przetwórstwem szkła oraz oferujemy pomoc specjalistów na każdym etapie realizacji zlecenia. Przed przystąpieniem do czynności dowiadujemy się, na jakim efekcie Ci zależy i działamy w zgodzie z Twoimi oczekiwaniami. Z naszą pomocą obróbka szkła przebiegnie sprawnie i bez żadnych problemów. Atrakcyjny zakres cenowy i fachowe podejście do zlecenia z pewnością spełnią Twoje wymagania.

Jeśli chodzi o usługi, jakie oferuje nasza firma, warto wymienić:

  • szlif,
  • polerowanie szkła,
  • nanoszenie powłok,
  • rozkrój szkła i mycie,
  • wiercenie.


W przypadku, gdy nie masz możliwości samodzielnie dowieźć szkła, możesz skorzystać z odbioru i dowozu szkła do naszej firmy w Kutnie, która obsługuje klientów z terenów województwa łódzkiego i mazowieckiego. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, rozbudowując swoją unikalną ofertę i dostosowując ją do potrzeb każdego odbiorcy.

Obróbka szkła w okolicy Łodzi.

Obróbka szkła Łódź - nowoczesne technologie.

Obróbka szkła klientów z Łodzi i Mazowsza.

bok@zahartowani.pl

602-68-18-68